Kaplica Bożego Miłosierdzia W 2012 roku dokonano przebudowy przykościelnej kaplicy Bożego Miłosierdzia. Prace pochłonęły ponad 60 tysięcy złotych, a fundusze pochodziły od indywidualnych sponsorów. Kaplica została dobudowana do golińskiego sanktuarium w 1999 roku. Po rewitalizacji głównej bryły sanktuarium wygląd kaplicy nie współgrał z całością. Ponadto blaszany dach zaczął przeciekać.

W ramach prac zostanie zdemontowany blaszany dach. Bryła kaplicy nieco się zmieniła. Dach kaplicy został podciągnięty do gzymsu głównej bryły kościoła, pokryto go gontem oraz zamontowano dwa dodatkowe okna.