UROCZYSTOŚĆ TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

-  po Mszy św. o godzinie 1800 Nowenna do Matki Bożej Pocieszenia

Czwartek, 19 czerwca

- UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO CIAŁA I KRWI CHRYSTUSA - BOŻE CIAŁO
Msze św. o godzinie 8.00, 10.00 i 16.00. Po Mszy św. o godzinie 16.00 procesja wg nowego porządku

Piątek, 20 czerwca

- Procesja w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 18.00. Podczas procesji nabożeństwo czerwcowe.

Sobota, 21 czerwca

- św. Alojzego Gonzagi
- Procesja w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 7.30. Podczas procesji nabożeństwo czerwcowe.

W przyszłą niedzielę

- Procesja w oktawie Bożego Ciała po Mszy św. o godz. 16.00. Podczas procesji nabożeństwo czerwcowe.

Nabożeństwa czerwcowe codziennie o 18.00, w sobotę po porannej Mszy św., w niedzielę o 16.00.

PODZIĘKOWANIA:

* Dziękujemy za przygotowanie kościoła, otoczenia wokół sanktuarium, za kwiaty ofiary, następne rodziny prosimy na przyszły tydzień. (dziękujemy rodzinom z ul. Krętej, prosimy mieszkańców ul. Wolności)

* "BÓG ZAPŁAĆ" za ofiary udziału własnego na wnętrze naszego sanktuarium.