XXII NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

- PODWYŻSZENIA KRZYŻA ŚWIĘTEGO

PODZIĘKOWANIA
:

* Dziękujemy za przygotowanie kościoła, otoczenia wokół sanktuarium, za kwiaty ofiary, następne rodziny prosimy na przyszły tydzień.

* "BÓG ZAPŁAĆ" za ofiary udziału własnego na wnętrze naszego sanktuarium.

* Za Dożynki -za wieniec, i chleb p. Ryszardowi Żyto, za przygotowanie ołtarza polowego - p. Marii, p. Zaworskim, p. Jarkowi

* Za Odpust - za przygotowanie ołtarza polowego, za zachowanie tradycji witania pielgrzymek - feretrony, sztandary, dziewczynkom za sypanie kwiatów, p. Geniowi za przywiezienie krzeseł, za pomoc w ugoszczeniu księży na plebanii - p. Biernackim, Kołodzińskim, Matuszakom, p. Kasi i p. Andrzejowi za przyozdobienie kwiatami kościoła i ołtarza polowego

* P. Michałowi Sołtysowi i firmie Plener za dostarczenie jak każdego roku zieleni przed ołtarz polowy. W tym roku pozostawił te zieleń na uzupełnienie roślinności w gaju. Ponadto dziękujemy za przycięcie krzewów w gaju na dwóch górkach.