weterynarz Jarocin i Golina

Od końca czerwca w Golinie funkcjonuje gabinet weterynaryjny. Jest to pierwsza taka instytucja w historii naszej parafii. W miniony czwartek miało miejsce uroczyste poświęcenie.

Gabinet weterynaryjny mieści się przy ul. Wolności 51 (na terenie kółka rolniczego, dawny budynek biurowy JAR-DREWu, wejście od strony Siedlemina). W gabinecie przyjmuje lekarz weterynarii Piotr Jackowiak  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-12.00 i 16.00-18.00, w sobotę 9.00-12.00, a w nagłych przypadkach - całodobowo.

Podczas uroczystego poświęcenia proboszcz golińskiej parafii wręczył kopię naszego golińskiego obrazu św. Rocha - patrona weterynarzy.