UWAGA! Ta strona Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia używa cookies i podobnych technologii.

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zrozumiałem
biskup wizytacja

W minioną środę gościliśmy w naszej parafii ks. biskupa Edwarda Janiaka, który  przeprowadzał wizytację. Odwiedził szkołę, cmentarz parafialny, spotkał się z chorymi oraz rodzinami. Spotkał się z przedstawicielami grup działających na terenie naszej parafii. Wieczorem odprawił Mszę św. w intencji wszystkich parafian oraz podczas nowenny do Matki Bożej Pocieszenia pobłogosławił matki w stanie błogosławionym.

Pokaz zdjęć z wizytacji pani Ewy Kotowskiej-Rasiak

Komentarze   

0 #1 Christi 2019-04-05 23:55
Good article. I'm experiencing some of these issues as well..


Feel free to visit my web blog ... Download: http://www.airbarrier.co.kr/air/qna/1704568
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież