UWAGA! Ta strona Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia używa cookies i podobnych technologii.

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zrozumiałem

AKTUALNOŚCI

  1. Wypełniamy wszystkie polecenia władzy świeckiej i duchownej – na nabożeństwach może być obecnych tylko 5 osób (chrzty, pogrzeby, Msze św.).
  2. Biskup kaliski udzielił do odwołania dyspensy od uczestnictwa w niedzielnych Mszach świętych na dotychczasowej zasadzie.
  3. GORZKIE ŻALE i DROGA KRZYŻOWA – z udziałem wiernych odwołane.
  4. Inne spotkania zawieszone do odwołania.
  5. INTENCJE MSZALNE – odprawię w oznaczonym terminie, łączymy się duchowo pozostając w swoich domach.
  6. TRIDUUM PASCHALNE – bez udziału wiernych.
  7. Chrzty, śluby, jubileusze itp. możemy przełożyć na inny termin.
  8. Serdeczna prośba o włączenie się w swoich domach do modlitwy w intencji tak bardzo pilnych: ANIOŁ PAŃSKI, KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA, RÓZANIEC oraz swoje osobiste pacierze.

Proboszcz
ks. Janusz Pytlik

Odpust Golina 2019

Tegoroczny Wielki Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia obchodzić będziemy na przełomie sierpnia i września. Zgodnie z wieloletnią tradycją główne uroczystości odpustowe odbywają się w pierwszą niedzielę po wspomnieniu św. Augustyna. Sumie odpustowej będzie przewodniczył ks. kanonik Jarosław Gzik - proboszcz parafii w Żerkowie, jednak uroczyste świętowanie rozpoczniemy już w piątek. Szczegółowy program na plakacie.

Czytaj więcej: Wielki Odpust 2019
Odpust Golina 2016

W tym roku nasz Wielki Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia obchodziliśmy na początku września. Zgodnie z wieloletnią tradycją główne uroczystości odpustowe odbywają się zawsze w pierwszą niedzielę po wspomnieniu św. Augustyna.

Czytaj więcej: Wielki Odpust w Golinie już za nami
Odpust Golina 2016

W tym roku nasz Wielki Odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia obchodzić będziemy na początku września. Zgodnie z wieloletnią tradycją główne uroczystości odpustowe odbywają się  w pierwszą niedzielę po wspomnieniu św. Augustyna. Sumie odpustowej będzie przewodniczył o. Joel z Klasztoru O. Franciszkanów z Jarocina, jednak uroczyste świętowanie rozpoczniemy już w piątek. Szczegółowy program na plakacie.

Czytaj więcej: Odpust Matki Bożej Pocieszenia 2016
Pierwsza Komunia Św.

W minioną niedzielę w naszej parafii obchodziliśmy Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Do Stołu Pańskiego przystąpiło 29 dzieci.

Czytaj więcej: Pierwsza Komunia Święta
wielkanoc

Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego  życzymy dużo radości, pokoju i szczęścia. Niech Zmartwychwstały Pan udzieli Wam wszelkich potrzebnych łask.

LITANIA DO MATKI BOŻEJ

SPOWIEDŹ

Codziennie w godzinach:
7:00-7:30 i 17:30-18:00

W niedziele i święta:
pół godziny przed każdą Mszą św.