sanktuarium GolinaZapraszamy do obejrzenia filmu o Sanktuarium Maryjnym Matki Bożej Pocieszenia w Golinie. Czekamy na opinie i komentarze.

Film został zrealizowany dzięki Europejskiemu Funduszowi Rolnemu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Jest to jeden z elementów projektu pn.: "Prezentacja zabytku - Sanktuarium MBP w Golinie poprzez modernizację strony internetowej, filmu oraz publikacje ulotek, informatorów i reklamę na prezenterze wielkoformatowym" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Film wykonany przy wsparciu Stowarzyszenia "Nasza Wspólnota" oraz Proboszcza Parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Golinie

ZOBACZ FILM

Reżyseria i montaż: Radosław Żyto
Lektor: Sławomir Bajew
Muzyka: Zuzanna Basińska w utworach:
1. Fryderyk Chopin - Nokturn Des-dur op. 27 nr 2
2. Fryderyk Chopin - Mazurek a-moll op. 17 nr4
Dźwięk:  Joachim Krukowski

Współpraca: Hieronim Grygiel, Czesław Kaczmarek, Jakub Koterba, Artur Leśniewski, Maciej Leśniewski, Tomasz Nowak, Bartosz Rudowicz. W filmie wykorzystano Mapę Google z programu Google Earth oraz zdjęcia z archiwum parafialnego.

Golina 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.

0 #11 Gammaamob 2019-12-04 10:12
Волнующий факт о - world of tanks пробитие
0 #10 MarloZed 2019-11-06 16:36
To prevent stomach upset, take each dose with a meal Fast, Fresh & Friendly. for the urea breath test for H. Shop Rite Aid online and save up to 20% every day! Send and pick up money, cash your payroll and government check/card, get a
how to save money fast
0 #9 Uhoomelo 2019-10-25 03:38
It’s the cost of dental care. In all, 27 million people — nearly 2 out of 3 Medicare beneficiaries — have no dental coverage, according to the Kaiser Family Foundation. Medicare doesn’t cover crowns, dentures, fillings and cleanings. Beneficiaries who went to the dentist in 2016 paid an average of $922 in out-of-pocket expenses, Kaiser
What are dentures
0 #8 Uhoomelo 2019-10-24 01:36
Read 14 reviews of Snap-On Smile, including cost and before and after photos, submitted by members of the RealSelf community. What is Snap-On Smile?&nbsp ; Snap-On Smile is a dental accessory that fits over your existing teeth to improve their appearance.
0 #7 MugoFah 2019-10-01 01:17
Other epithelial non-melanocytic entities with which a Spitz nevus can be confused (Zelger) are epithelioid histiocytoma, reticulohistioc ytoma, neurothekeoma
histiocytoma
0 #6 MikoOnet 2019-09-22 01:48
If you have AS but dont carry the HLA-B27 gene, the chance of any children you have developing the condition is less than 10%. If you have a close relative who has AS, such as a parent or a sibling (brother or sister), you are three times more likely to develop the condition compared with someone who does not have a relative with the condition.
Scalp psoriasis in children
0 #5 Jonijen 2019-09-21 03:03
measurement perfect. Learn the critical measurements here. If the countertop is over 24″, you can install a sink that is wider (oval). Always leave 4″-6″ or
Removing bathroom sink faucet
0 #4 VillaSiz 2019-09-13 15:46
based pressures in the social contexts women face at work and at home. As we consider the interplay between gender and class, we rely on Wood and Eaglys
Low social class
0 #3 Crafthet 2019-09-07 06:22
Minecraft1.8の おすすめMOD を紹介しま す。 お気に入り 詳細を見る
minecraft mining
+3 #2 Hieronim Grygiel 2014-06-02 09:06
Film powstał z zamysłem utrwalenia zmian i zaangażowania mieszkańców Goliny w rewitalizację dziedzictwa historycznego tutejszych rodzin oraz prezentacji ich dokonań. Film pokazuje również, że wspólnym wysiłkiem łatwiej jest pokonywać trudności a efekty wspólnych działań mogą być imponujące. Ogromne podziękowania przede wszystkim Proboszczowi ks. Januszowi Pytlikowi, który nie zważając na trudności z realizacją programów inwestycyjnych wykazał determinacją w realizacji tych programów pomimo wielu niedogodności przy realizacji prac budowlanych i konserwatorskic h na terenie kościoła i jego otoczenia. Wsparcie finansowe niemalże 100% mieszkańców i przychylność władz samorządowych było niewątpliwie dźwignią tych osiągnięć na przestrzeni kilku ostatnich lat od 2008 roku. Ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tych inwestycji. Najbliższy czas to pozyskanie funduszy na dokończenie renowacji wnętrza zabytkowego Sanktuarium.