sanktuarium GolinaZapraszamy do obejrzenia filmu o Sanktuarium Maryjnym Matki Bożej Pocieszenia w Golinie. Czekamy na opinie i komentarze.

Film został zrealizowany dzięki Europejskiemu Funduszowi Rolnemu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Jest to jeden z elementów projektu pn.: "Prezentacja zabytku - Sanktuarium MBP w Golinie poprzez modernizację strony internetowej, filmu oraz publikacje ulotek, informatorów i reklamę na prezenterze wielkoformatowym" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Film wykonany przy wsparciu Stowarzyszenia "Nasza Wspólnota" oraz Proboszcza Parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Golinie

ZOBACZ FILM

Reżyseria i montaż: Radosław Żyto
Lektor: Sławomir Bajew
Muzyka: Zuzanna Basińska w utworach:
1. Fryderyk Chopin - Nokturn Des-dur op. 27 nr 2
2. Fryderyk Chopin - Mazurek a-moll op. 17 nr4
Dźwięk:  Joachim Krukowski

Współpraca: Hieronim Grygiel, Czesław Kaczmarek, Jakub Koterba, Artur Leśniewski, Maciej Leśniewski, Tomasz Nowak, Bartosz Rudowicz. W filmie wykorzystano Mapę Google z programu Google Earth oraz zdjęcia z archiwum parafialnego.

Golina 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.