Certyfikaty mają formę karty bankowej. Każdy certyfikat w zależności od koloru (bursztynowy, srebrny, złoty, platynowy i diamentowy) posiada inną wartość - 10, 20, 50, 100 i 200 zł. Każdy posiada swój własny numer identyfikacyjny oraz podpisany będzie imieniem i nazwiskiem darczyńcy. Pierwsze dziesięć z każdej emisji. Przed podrobieniem certyfikaty chroni specjalny hologram z wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia z Goliny. W pierwszej emisji zostało wykonane 12.500 sztuk certyfikatów. "Wota" o różnej wartości powstały po to, aby każdy, niezależnie od zasobności portfela, mógł włączyć się w akcję. Na rewersie certyfikatu znajdą się loga firm i instytucji, które wspierają przedsięwzięcie.

parafia Golina certyfikat srebrny Golina

certyfikat diamentowy Golina