UWAGA! Ta strona Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia używa cookies i podobnych technologii.

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zrozumiałem

sanktuarium GolinaZapraszamy do obejrzenia filmu o Sanktuarium Maryjnym Matki Bożej Pocieszenia w Golinie. Czekamy na opinie i komentarze.

Film został zrealizowany dzięki Europejskiemu Funduszowi Rolnemu na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Europa inwestująca w obszary wiejskie. Jest to jeden z elementów projektu pn.: "Prezentacja zabytku - Sanktuarium MBP w Golinie poprzez modernizację strony internetowej, filmu oraz publikacje ulotek, informatorów i reklamę na prezenterze wielkoformatowym" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Osi 4 LEADER Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Film wykonany przy wsparciu Stowarzyszenia "Nasza Wspólnota" oraz Proboszcza Parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Golinie


ZOBACZ FILM

Reżyseria i montaż: Radosław Żyto
Lektor: Sławomir Bajew
Muzyka: Zuzanna Basińska w utworach:
1. Fryderyk Chopin - Nokturn Des-dur op. 27 nr 2
2. Fryderyk Chopin - Mazurek a-moll op. 17 nr4
Dźwięk:  Joachim Krukowski

Współpraca: Hieronim Grygiel, Czesław Kaczmarek, Jakub Koterba, Artur Leśniewski, Maciej Leśniewski, Tomasz Nowak, Bartosz Rudowicz. W filmie wykorzystano Mapę Google z programu Google Earth oraz zdjęcia z archiwum parafialnego.

Golina 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Komentarze   

+3 #2 Hieronim Grygiel 2014-06-02 09:06
Film powstał z zamysłem utrwalenia zmian i zaangażowania mieszkańców Goliny w rewitalizację dziedzictwa historycznego tutejszych rodzin oraz prezentacji ich dokonań. Film pokazuje również, że wspólnym wysiłkiem łatwiej jest pokonywać trudności a efekty wspólnych działań mogą być imponujące. Ogromne podziękowania przede wszystkim Proboszczowi ks. Januszowi Pytlikowi, który nie zważając na trudności z realizacją programów inwestycyjnych wykazał determinacją w realizacji tych programów pomimo wielu niedogodności przy realizacji prac budowlanych i konserwatorskic h na terenie kościoła i jego otoczenia. Wsparcie finansowe niemalże 100% mieszkańców i przychylność władz samorządowych było niewątpliwie dźwignią tych osiągnięć na przestrzeni kilku ostatnich lat od 2008 roku. Ogromne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do zrealizowania tych inwestycji. Najbliższy czas to pozyskanie funduszy na dokończenie renowacji wnętrza zabytkowego Sanktuarium.
Cytować
+6 #1 Piotr 2014-05-26 16:08
Z zainteresowanie m oglądam. Pozdrawiam ;-)
Cytować

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież

LITANIA DO MATKI BOŻEJ

SPOWIEDŹ

Codziennie w godzinach:
7:00-7:30 i 17:30-18:00

W niedziele i święta:
pół godziny przed każdą Mszą św.