UWAGA! Ta strona Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia używa cookies i podobnych technologii.

Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Zrozumiałem
Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Certyfikaty mają formę karty bankowej. Każdy certyfikat w zależności od koloru (bursztynowy, srebrny, złoty, platynowy i diamentowy) posiada inną wartość - 10, 20, 50, 100 i 200 zł. Każdy posiada swój własny numer identyfikacyjny oraz podpisany będzie imieniem i nazwiskiem darczyńcy. Pierwsze dziesięć z każdej emisji. Przed podrobieniem certyfikaty chroni specjalny hologram z wizerunkiem Matki Bożej Pocieszenia z Goliny. W pierwszej emisji zostało wykonane 12.500 sztuk certyfikatów. "Wota" o różnej wartości powstały po to, aby każdy, niezależnie od zasobności portfela, mógł włączyć się w akcję. Na rewersie certyfikatu znajdą się loga firm i instytucji, które wspierają przedsięwzięcie.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

parafia Golina certyfikat srebrny Golina

 certyfikat diamentowy Golina

kościół Golina certyfikat platynowy

Rewers certyfikatu

certyfikat rewers


Pozostałe wota:

POCZTÓWKI medaliony Ramki
POCZTÓWKI MEDALIONY RAMKI

LITANIA DO MATKI BOŻEJ

SPOWIEDŹ

Codziennie w godzinach:
7:00-7:30 i 17:30-18:00

W niedziele i święta:
pół godziny przed każdą Mszą św.